Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Ну, че.... Шикарный размер.
Стихотворение лучше всего читать, подражая интонациям и артикуляциям Л.И. Брежнева и Б.Н. Ельцина.
Respect!
Лора Попова
2008-11-29 19:01:02
Мудрость Бога живого вдохновила этот стих, чтобы рассуждали и размышляли христиане о границах добра и зла. Глупость - это грех!!!
Грех потому, что отсутствие Света Божьей Мудрости есть тьма глупости. Свет мудрости и разума исходит от Отца светов, в Котором нет ни капли перемены; и Который просвещает всякого человека, приходящего в мир, входящего в шалом - мир Божий.
Воистину, где Бог - там мудрость, разум, там сердца направлены Богом, чтоб делать правду.
Каким духом вдохновлена наша одежда и еда на столе для семьи? от какого духа мы женимся и выходим замуж и получаем советы в воспитании детей?
Какие точные, чеканные слова, дорогой брат Максим, дал Вам Бог:
"Что отражает глупости лик
И каково одеянье её,
Какова её внешность и облик
И каково её божество?" -
так КАКОЕ божество стоит за глупостью?
Стоит ли смеяться над ней или надо с ней сражаться силою крови Возлюбившего нас до смерти крестной.
Сын Божий, наш брат Иисус Христос пострадал на кресте, чтоб каждый из нас получил свободу в том числе и от глупости.
Ибо верен Господь совершить обещанное: Веруй в Господа Иисуса Христа и спасешься от глупости ты и весь дом твой: вся семья твоя, весь народ твой.
Ей, Господи Иисусе Христе, да будет нам по слову Твоему, Господь Аминь. Аминь и аминь.
Християнські Побутові Колискові - Воскобойников Ігор Григорович Протягом тривалого часу мене цікавили саме християнські колискові, причому, побутові, тобто ті, яких співають рідні саме у побуті біля самої колиски.
Й ось десь із місяць тому Господь дав мені самому низку колискових, частину з яких сьогодні наводжу.
З того часу я більш системно зацікавився цим питанням й, до мого здивування і навіть із прикрістю, виявив майже повну порожнечу у цьому напрямі. І це у нас, на співучій Україні!
Ще раз підкреслю, мова йде не про літературні колискові, які є у класиків, хоча й у дуже невеликій кількості, й пару яких можна зустріти навіть на нашому сайті: у Светлани Касянчик та у Зоряни Живки.
… Звернувся інтернетом до бібліотекарів системи дитячих бібліотек України й із вдячністю ознайомився із ще якоюсь дещицею колискових. Причому, із прикрістю відзначаю, що наші християнські поети й тут «пасуть задніх», віддавши повністю цей надважливий напрямок духовного виховання на перекручування лукавому.
Отже, намагаючись не скотитися до примітивізму, намагався зробити колискові різного рівня складності від максимально простих й гнучких, щоб мама, тато або інший родич міг сам творити їх та прилаштовувати до індивідуальних потреб, так би мовити, не зазираючи до писаного тексту.
Заздалегідь ДУЖЕ вдячний усім, хто випробує їх у практичних умовах і повідомить свою думку.
Ще більш вдячним буду за продовження розвитку цього напрямку і повідомлення мені про набутки як українською, так й основними романо-германськими та слов'янськими мовами.